Drobne programowanie

Kaczuś zaprasza do opowieści o algorytmach, językach programowania i strukturach danych

Na stronie stosowane są pliki cookies. Więcej na podstronie.
odsłon: 3177

O stronie

Witam Państwa na mojej stronie "Drobne programowanie". Powstała ona dlatego, gdyż chcę podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem programistycznym z innymi. Mam nadzieję, że zaciekawią Państwa artykuły dostępne na stronie i pomogą w tworzeniu własnych programów.

Uwagi techniczne

Przy artykułach znajduje się informacja o ilości unikalnych odsłon danego artykułu (wejście z danego numeru ip liczy się jako jedna odslona, ponowne odsłony nie są zliczane).
Uwagi co do wyświetlania się strony na różnych przeglądarkach: Strona powinna prawidłowo wyświetlać się na przeglądarkach wspierających HTML5. Ponieważ używana jest funkcja calc w arkuszach stylów, wymagane jest do tego, aby właściwie były strony wyświetlane, zaleca się używanie w miarę nowych wersji przeglądarek (np IE 9.0+, FF 4.0+, Chrome 19.0+, Safari 6.0+, Opera 15.0+, ios-Safari 6.0+, Blackberry Browser 10.0+, opera Mobile 14.0+, OWB for MorphOS - na pewno działa z wersją 1.20)

Może kilka słów o sobie

Nazywam się Tomasz Kaczanowski, od wielu lat pracuję jako programista. Programowaniem zainteresowałem się jeszcze w szkole podstawowej, gdy królowały takie komputery jak C=64, czy ZX Spectrum i na nich zaczynałem swoją przygodę programisty (dokładniej C=64 - podstawy Basica, Elwro Junior 800 - podstawy Basica i podstawy Pascala). Kilka interesujących rzeczy o mojej osobie znajdą Państwo na starej mojej stronie w nowym miejscu. Jakiś czas temu, testując działanie jednego z gotowych CMS-ów, założyłem konto na innym portalu, gdzie znajdą państwo różne informacje o imprezach, również komputerowych Jeśli przypadkiem chcieli by państwo zwiedzić Łódź, to (trochę prywaty) mogę polecić super przewodnika po Łodzi, który przypadkiem jest moją żoną :)

Pozdrawiam Tomasz Kaczanowski

2013-07-17 20:00:00


programowanie o stronie Tomasz Kaczanowski Kaczuś